Fethullah Gülen'in hayati endişesi

Fethullah Gülen Hocaefendi, kendisine yapılan ziyaret ve hediye edilen kitaplar üzerine, hissiyatını dile getirdi ve önemli uyarılarda bulundu.

Fethullah Gülen'in hayati endişesi
Son Güncelleme: 11:26 14 Aralık 2012, Cuma

Yazarlar Nevzat Savaş ve Cemal Türk , Muhterem Fethullah Gülen Hocaefendi'yi ziyaretine dair 2 fotoğraf ve ses kaydı, Herkul.org sitesinde yayınlandı.

Mısırlı âlim Prof. Dr. Muhammed İmara, Cezayir ulemasından Prof. Dr. Muhammed Babaammi ile Prof. Dr. Süleyman Aşrati ve Yemen'den Prof. Dr. Fuad Abdurrahman el-Benna tarafından imzalanıp gönderilen kitaplar Muhterem Hocaefendi'ye hediye edildi. Kitapları inceleyen Hocaefendi, bir endişesini ve duasını dile getirdi.

"Eğer o insanlar sizde, harekette, bizde böyle umdukları, bekledikleri şeyleri bulamayacaklarsa Allah bir an evvel canımızı alsın. Hizmete gelecek, 'ama bu doğru değilmiş, bu yanlışmış' dedirtmektense bence göçüp öbür tarafa gitmek çok daha iyidir." ifadelerini kullanan Hocefendi, önemli tespitlerde bulundu.

Etiketler : Fethullah Gülen

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


Üye girişi yapılmadan gönderilen yorumlar Misafir adı ile yayınlanır

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sonsayfa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Facebook Sayfamız