Esra Ceyhan neden boşandı?

Kendi sunduğu kadın programında yüzlerce kadının derdine deva oldu ama kendi evliliğini kurtaramadı. Ceyhan boşanma sebebini anlattı.

Esra Ceyhan neden boşandı?
Son Güncelleme: 13:49 11 Haziran 2009, Perşembe

Sunucu Esra Ceyhan 17 yıllık eşi Barbaros Ceyhan'dan anlaşmalı olarak boşandı. 7 aydır ayrı evlerde yaşadıkları öğrenilen çiftten Esra Ceyhan "Evliliğimi kurtarmak için çok mücadele ettim, olmadı. Sonunda doğru karar verdiğimize inanıp boşandık" dedi. Ceyhan yaşananları ağlayarak anlattı.

Yıllardır sunuculuğunu yaptığı programda yüzlerce kadının sorunlarına çözüm arayan Esra Ceyhan aylardır uğraşmasına rağmen kendi evliliğini kurtaramadı. Ünlü sunucu, kızı Ayşe'nin babası 17 yıllık eşi Barbaros Ceyhan ile dün Beykoz Adliyesi'nde resmen boşandı. 

BOŞANMAYI KOCAM İSTEDİ

Vatan'a konuşan  Esra Ceyhan şunları söyledi:

- Ben Barbaros'u hala çok seviyorum. Boşanma talebi ondan geldi. Evliliğimi kurtarmak için gerçekten çok mücadele verdim. Doğru bir karar verdiğimize inanarak harekete geçtik. 17 yıl sonrasında böyle bir karar alınca insan çok üzülüyor, yıkılıyor. Onunla ilgili kötü hiçbir şey söylemem. İhtiyacı olduğunda ilk arayacak insan benim. Bu boşanmayı bir son olarak görmüyorum tabii ki kağıdın üzerinde olmuş olması insanı yıkıyor.

- Adliyede görevli memureler "Bir çok boşanma gördük ama sizin olayınız çok saygıdeğer bir şekilde oldu" dediler. Bu da beni mutlu etti tabii ki. Sanat dünyasında da, tanınmış insanın hayatında da, sıradan insanın hayatında da boşanmalar oluyor. Genellikle hepsi kötü bitiyor.

O HALA BİZİM EVİMİZİN BABASI

- Eşimle mal paylaşımı yapmadık. Öyle bir şeye ihtiyacımız yok. Çünkü o hala bizim evimizin babası. Bizim neye ihtiyacımız olursa telefonu kaldırırız o bize gene her konuda yardım eder. Gerçek erkek sadece cinsiyetini belirleyen unsurlarıyla erkek olmuyor. Tavrıyla dik duruşuyla erkek oluyor. Erkekliğin gerçek açılımı budur bence.

AYŞE SÜREKLİ BABASIYLA GÖRÜŞÜYOR

- Kızım Ayşe'ye bu olaylar hiç yansımıyor. Zaten sürekli babasını görüyor vakit geçiriyor. Bende sürekli psikolojik danışmanla diyalog halindeyim. Babasının yokluğunu hissetmiyor. Çünkü babası başka bir evde değil başka bir insan değil. Eşimle birlikte yaşamıyoruz ama istediği zaman gelip görüyor.

AĞLAYARAK ANLATTI


EVLERİ ÇOK ÖNCE AYIRMIŞTIK

- 2 aylık bir mevzu değil çok daha uzun bir zaman önce evleri ayırmıştık . İnsanlar daha boşanma noktasına geldiklerinde o kadar terbiyesiz şeyler söylüyorlar ki bunlar çok ayıp. Boşanmanın sebebi ihanet değil. Bana intikal eden gözünün dışarıda olması gibi bir şey yok. Bizi Allah'a bin şükür ki öyle bir durumda bırakmadı. Ama bu dakikadan sonra olursa Allah yolunu açık etsin, daha başka ne diyeyim ki ben.

- Her zaman dostuz ikimiz de aynı yakadayız zaten bir şey olduğunda alo diyorum. Daha dün akşam geldi. Çocuğun biraz bademcikleri şişmişti geldi. Zaten her zaman arar sorar günde iki defa arar. Görünce üzülüyorum. (ağlıyor).

 

Kaynak: İnternethaber

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


Üye girişi yapılmadan gönderilen yorumlar Misafir adı ile yayınlanır

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sonsayfa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Toplam 1 adet yorum eklenmiştir.
24 Şubat 2010 23:40

esra hanım

boşanmanıza çok üzüldüm ama insan elinden geleni yapsa bile nasip kısmet neyse o oluyor.geçmişe kader geleceğe irade gözüyle bakmak lazım her şeyde bir hayır vardır.bizim hayır gibi...boşanmanıza çok üzüldüm ama insan elinden geleni yapsa bile nasip kısmet neyse o oluyor.geçmişe kader geleceğe irade gözüyle bakmak lazım her şeyde bir hayır vardır.bizim hayır gibi gördüğümüz şer olabilir ,şer gibi gördüğümüz hayır olabilir biz insanız sonuçta hatamız kusurumuz çok ,hatadan kusurdan münezzeh olan bir allaha muhtacız bu zor günlerde herşeyi bilen,bizi en iyi anlayan yerdeki karıncayı rızıksız bırakmayan merhametlilerin en merhametlisi yüce yaratıcıya dayanmamız ona sığınmamız onu engüzel vekil bilmemiz çok değerli.çektiğimiz sıkıntılar günahlarımıza kefarettir sıkıntı insanın manevi yükseliş asansörüdür,hepsi geçecek inşallah ama arkamıza dönüp baktığımızda bu imtihanı başarıyla atlattık diyebilmek ilerde huzur kaynağımız olacaktır.hak şerleri hayr eyler zannetmeki gayreyler mevla görelim neyler ne eylerse güzel eyler....» Yorumun Devamı

Facebook Sayfamız