Evli kadınlar neden aldatır?

İşte evli kadınların kocalarını aldatmak için ürettikleri 7 sebep...

Evli kadınlar neden aldatır?
Son Güncelleme: 18:51 14 Eylül 2009, Pazartesi

Evli kadınların her geçen gün eşlerini aldatmaları için yeni sebepler ürettiklerini belirten women24.com, kadınların en çok kullandığı 7 sebebi derleyerek sitesinde yayınladı. İşte evli kadınların kocalarını aldatmak için ürettikleri 7 sebep:

1. Heyecan ve Macera

Macera arayışı, gizli buluşmalar ve yakalanma riski evli kadınların heyecan düğmelerine basarak eşlerini aldatmalarına neden oluyor.

2. Arkadaşlık

Bir çok evli kadın kocaları tarafından dinlenmemekten ve takdir edilmemekten şikâyet eder. Aldatan kadınlar, sevgililerinin kendilerini dinlediğini ve sürekli takdir edildiğini ifade ediyor.

3. Romantizm

Evli kadınlar kocalarından görmedikleri, sahilde beraber yürüme ve yumuşak sarılma gibi romantik ihtiyaçlarını tatmin etmek için aldatıyor.

4. Arzu

Hem evli erkek hem de evli kadınları aldatmaya iten en önemli faktör cinsel tatminsizlik olarak görülüyor. İhtiyaçlarını kocaları ile karşılayamayan kadınlar arzu ve tatminlerini evlilik dışı ilişkilerde arıyor.

5. Bir gecelik ilişki

Bu tür aldatma türü, genellikle aşırı alkol alınarak bitirilen iş konferanslarından, parti veya şirket yemeklerinden sonra meydana geliyor. Hayatına renk katmak isteyen evli kadın, tanımadığı kişiler ile veya iş arkadaşlarıyla söz konusu programlarda bir gecelik ilişkiye giriyor.

6. İntikam

Kocasının kendine yeteri kadar ilgi göstermediğini, futbol seyrettiğini, arkadaşları veya işi için çok zaman harcadığını düşünen kadınlar, eşlerinden intikam almak için aldatma yolunu seçiyor.

7. Rutinden Kaçma

Bazı kadınlar evliliklerinin sıradanlaştığı ve her şeyin monotonlaştığını düşünerek aldatıyor ve böylece can sıkıntılarından kurtulduğunu düşünüyor.

 

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


Üye girişi yapılmadan gönderilen yorumlar Misafir adı ile yayınlanır

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sonsayfa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Facebook Sayfamız