"Vay be" dedirtecek sözler

AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, Başbakan Erdoğan'ın dünya lideri olduğunu söyleyerek Obama'nın küçük düşündüğünü söyledi.

"Vay be" dedirtecek sözler
Son Güncelleme: 17:17 21 Şubat 2009, Cumartesi

AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, Başbakan Erdoğan'ın dünya lideri olduğunu söyleyerek Obama'nın küçük düşündüğünü söyledi. İşte Erdoğan'ın Erdoğan'ı uçurduğu o sözleri;

AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, Başbakan Erdoğan için öyle sözler söylediki duyunca siz de şaşıracaksınız.

Ergenekon yasağına rağmen tutuklu paşalar konusunda da konuşan Erdoğan, Eruygur'la ilgili ses kaydına da gönderme yaptı. Erdoğan'ın Ergenekon'la ilgili sözleri şöyle;

Paşalar tutuklandı, yedi ay sonra delil yetersizliğinden sokağa indi. Ben şimdi düşünüyorum, ben paşa olsaydım özür diliyorum ben paşanın hanımı olsaydım, ne derdim biliyor musunuz? Yuh senin paşalığına! Neden biliyor musunuz? Yav 11 aydır delilsiz, isnatsız birileri seni içeri attı. Senin adalet noktasında gerçekten danışacağın birileri yok muydu?

Fzlı Erdoğan'ın Başbakan Erdoğan'la ilgili o ilginç sözleri;

   

Kaynak: İnternethaber

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


Üye girişi yapılmadan gönderilen yorumlar Misafir adı ile yayınlanır

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sonsayfa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Facebook Sayfamız