Galatasaray-Kayserispor maç sonucu

Galatasaray kendi evinde karşılaştığı Kayserispor'u farklı bir skorla yenerek haftaya müthiş bir başlangıç yaptı. İşte maçın dakika dakika ayrıntıları:

Galatasaray-Kayserispor maç sonucu
Son Güncelleme: 22:59 14 Ağustos 2017, Pazartesi

Ve karşılaşmanın son düdüğü. Galatasaray haftayı 3 puanla bitiren takım oldu.

88. dakika: GOL - Galatasaray golü buldu.

87. dakika: Taktik bir değişiklik; Younes Belhanda oyundan çıkıyor ve yerine Eren Derdiyok oyuna dahil oluyor. Deniz Türüç ceza sahasının dışından şutunu çekiyor, ancak kaleci kurtarıyor.

86. dakika: Galatasaray atağında Bafetimbi Gomis ofsayta düşüyor. Geoffrey Mujangi Bia ceza sahası dışından yaptığı vuruşta hedefi bulamıyor. Galatasaray kale vuruşuyla oyuna başlayacak.

85. dakika: Güray Vural orta yapıyor. Serdar Aziz topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Tiago Lopes, Garry Rodrigues ile mücadele ederken rakibini ittiği için sarı kart görüyor.

84. dakika: Galatasaray takımından Sinan Gümüş, Güray Vural ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor. Muslera topu kornere göndererek uzaklaştırıyor. Kayserispor adına köşe atışını Deniz Türüç sol taraftan kullanıyor.

83. dakika: Kayserispor takımından Stephane Badji, Younes Belhanda ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.Garry Rodrigues, Tiago Lopes ile mücadele ederken rakibini ittiği için sarı kart görüyor.

82. dakika: Taktik bir değişiklik; Fernando oyundan çıkıyor ve yerine Koray Günter oyuna dahil oluyor.

81. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor.

80. dakika: Bafetimbi Gomis tarafından çekilen şut kaleciden dönüyor ve oyun devam ediyor. Galatasaray atağında Sinan Gümüş ofsayta düşüyor.

78. dakika: Tiago Lopes orta yapıyor.

75. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor.

73. dakika: Taktik bir değişiklik; Badou Ndiaye oyundan çıkıyor ve yerine Sinan Gümüş oyuna dahil oluyor. Deniz Türüç serbest vuruştan ceza sahasına orta yapıyor. Kayserispor takımından Umut Bulut topa kafa vuruyor, top açılıyor. Galatasaray kale vuruşuyla oyuna başlayacak.

72. dakika: Muslera çıkıyor ve topa hakim oluyor. Galatasaray takımından Fernando, Geoffrey Mujangi Bia ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

71. dakika: Muslera çıkıyor ve topa hakim oluyor. Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor. Taktik bir değişiklik; Asamoah Gyan oyundan çıkıyor ve yerine Geoffrey Mujangi Bia oyuna dahil oluyor. Tiago Lopes orta yapıyor.

70. dakika: Kayserispor takımı oyuncusu rakip ceza sahasına uzun bir taç atışı kullanıyor. Muslera çıkıyor ve topa hakim oluyor.

69. dakika: Tiago Lopes orta yapıyor. Tiago Lopes orta yapıyor. Galatasaray kale vuruşuyla oyuna başlayacak.

68. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor.

66. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor.

65. dakika: Güray Vural orta yapıyor. Maicon topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Galatasaray oyuncusunun kaydettiği gol geçerlilik kazanmadı.

64. dakika: Younes Belhanda ceza sahası dışından yaptığı vuruşta hedefi bulamıyor. Kayserispor kale vuruşuyla oyuna başlayacak.

61. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor. 

60. dakika: Kayserispor takımından Güray Vural, Mariano ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

59. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor.

58. dakika: Kayserispor takımından Ryan Mendes, Fernando ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

57. dakika: Garry Rodrigues orta yapıyor. Jean-Armel Kana-Biyik topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor.

56. dakika: Taktik bir değişiklik; Gonzalo Espinoza oyundan çıkıyor ve yerine Stephane Badji oyuna dahil oluyor.

55. dakika: Kayserispor takımından Güray Vural, Mariano ile yaptığı mücadele sırasında rakibini çekiyor.

54. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor. Tiago Lopes orta yapıyor. Serdar Aziz topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor.

53. dakika: Tolga Cigerci çok önemli bir gol pozisyonu yakalıyor, ancak oyuncunun vuruşunu kaleci çeliyor! Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor.

52. dakika: Güray Vural orta yapıyor. Maicon topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Güray Vural orta yapıyor. Serdar Aziz topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor.

51. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor.

50. dakika: Bafetimbi Gomis, Tiago Lopes ile mücadele ederken rakibini ittiği için sarı kart görüyor.

49. dakika: Sakatlanan Umut Bulut tedavi edilmek üzere saha kenarına alınıyor. Oyun yeniden başladı. Umut Bulut oyuna tekrar dahil oldu. Kayserispor atağında Asamoah Gyan ofsayta düşüyor.

48. dakika: Sakatlıktan dolayı yerde yatan oyuncu olması nedeniyle oyun durmuş durumda.Umut Bulut sakatlık geçiriyor ve tedavisi sağlık görevlileri tarafından yapılıyor.

47. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor. Galatasaray atağında Garry Rodrigues ofsayta düşüyor. Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor.

46. dakika: ikinci yarı başladı. Taktik bir değişiklik; Fernando Boldrin oyundan çıkıyor ve yerine Ryan Mendes oyuna dahil oluyor.

Devre Arası: Ve hakem ilk yarıyı bitiriyor.

45+1. dakika: Tiago Lopes orta yapıyor. Galatasaray takımından Fernando araya girerek rakip takımın atağını kesiyor.

45. dakika: Sakatlanan Badou Ndiaye tedavi edilmek üzere saha kenarına alınıyor. Oyun yeniden başladı.

44. dakika: Sakatlıktan dolayı yerde yatan oyuncu olması nedeniyle oyun durmuş durumda. Badou Ndiaye sakatlık geçiriyor ve tedavisi sağlık görevlileri tarafından yapılıyor.

43. dakika: Badou Ndiaye, Gonzalo Espinoza tarafından çok sert bir faule maruz kaldı.

42. dakika: Fernando Boldrin orta yapıyor. Serdar Aziz topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor.

41. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor. 

40. dakika: Galatasaray takımından Bafetimbi Gomis vole vuruyor, ancak top dışarı gidiyor. Kayserispor kale vuruşuyla oyuna başlayacak. Martin Linnes, Tiago Lopes tarafından çok sert bir faule maruz kaldı. Tiago Lopes yapmış olduğu sert faul nedeniyle hakem tarafından sarı kart ile cezalandırıldı.

39. dakika: Levent Guelen topu kornere göndererek uzaklaştırıyor. Galatasaray adına Younes Belhanda sağ taraftan falsolu bir vuruşla korneri kullanıyor.

37. dakika: GOL - Galatasaray golü buldu.

36. dakika: Galatasaray takımından Younes Belhanda, Gonzalo Espinoza ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

35. dakika: GOL - Younes Belhanda golü atıyor.

34. dakika: Galatasaray takımından Fernando, Deniz Türüç ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor. Güray Vural orta yapıyor. Maicon topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Mariano orta yapıyor.

32. dakika: Galatasaray adına Younes Belhanda sağ taraftan falsolu bir vuruşla korneri kullanıyor. Gonzalo Espinoza topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Tiago Lopes, Garry Rodrigues ile mücadele ederken rakibini ittiği için sarı kart görüyor.

31. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor. Cristian Sapunaru topu kornere göndererek uzaklaştırıyor.

29. dakika: Fernando Boldrin orta yapıyor. Serdar Aziz topu kornere göndererek uzaklaştırıyor. Kayserispor adına Deniz Türüç sağ taraftan falsolu bir vuruşla korneri kullanıyor. GOL - Kayserispor takımından Levent Guelen kafa vuruşuyla golü atıyor.

28. dakika: Galatasaray takımından Bafetimbi Gomis, Levent Guelen ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

27. dakika: Badou Ndiaye, Gonzalo Espinoza ile mücadele ederken rakibini ittiği için sarı kart görüyor. Galatasaray takımından Garry Rodrigues, Deniz Türüç ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

26. dakika: Oyun yeniden başladı.

25. dakika: Maç şu anda durmuş durumda. Oyuncular sıvı kaybını önlemek için su içiyorlar.

24. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor. Her iki takımda rakibi üzerinde baskı kuramadı ve oyunun temposunu iyice düşürdü.

21. dakika: Fernando uzun oynuyor. Silviu Lung Jr. çıkıyor ve topa hakim oluyor. 

20. dakika: Gonzalo Espinoza yapmış olduğu sert faul nedeniyle hakem tarafından sarı kart ile cezalandırıldı.

19. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor. Tolga Cigerci, Gonzalo Espinoza tarafından çok sert bir faule maruz kaldı.

18. dakika: Fernando Boldrin sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle sarı kart gördü. Younes Belhanda sportmenliğe aykırı davranışı nedeniyle sarı kart gördü. Kayserispor atağında Asamoah Gyan ofsayta düşüyor.

17. dakika: Galatasaray takımından Younes Belhanda, Umut Bulut ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.

16. dakika: Jean-Armel Kana-Biyik topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Garry Rodrigues orta yapıyor. GOL - Tolga Cigerci golü atıyor.

15. dakika: Tolga Cigerci orta yapıyor. Levent Guelen topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor. Mariano orta yapıyor.

14. dakika: Oyun yeniden başladı. Badou Ndiaye oyuna tekrar dahil oldu.

13. dakika: Levent Guelen, Badou Ndiaye ile mücadele ederken rakibine sert bir müdahalede bulunuyor ve hakem serbest vuruşa hükmediyor. Sakatlıktan dolayı yerde yatan oyuncu olması nedeniyle oyun durmuş durumda. Badou Ndiaye sakatlık geçiriyor ve tedavisi sağlık görevlileri tarafından yapılıyor. Sakatlanan Badou Ndiaye tedavi edilmek üzere saha kenarına alınıyor.

12. dakika: Kayserispor kale vuruşuyla oyuna başlayacak. Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor.

11. dakika: Kayserispor takımından Fernando Boldrin, Garry Rodrigues ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor. Maicon topu frikikten doğrudan kaleye gönderiyor, top kaleciden dönüyor ve maç devam ediyor.

10. dakika: Güray Vural orta yapıyor. Maicon topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor.

9. dakika: Younes Belhanda ceza sahasının dışından şutunu çekiyor, ancak kaleci kurtarıyor.

8. dakika: Umut Bulut topa elle müdahale ediyor.

7. dakika: Kayserispor rakip sahada taç atışını kullanıyor.

6. dakika: Kayserispor takımından Umut Bulut, Maicon ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor.Mariano orta yapıyor. Cristian Sapunaru topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor.

5. dakika: Fernando Boldrin orta yapıyor. Maicon topu uzaklaştırıyor ve takımını rahatlatıyor.

3. dakika: Galatasaray rakip sahada taç atışını kullanıyor.

2. dakika: Kayserispor takımından Gonzalo Espinoza, Younes Belhanda ile mücadele ederken rakibine çelme takıyor. Galatasaray atağında Bafetimbi Gomis ofsayta düşüyor.

1. dakika: Hakem karşılaşmayı başlatıyor. Younes Belhanda topa elle müdahale ediyor

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


Üye girişi yapılmadan gönderilen yorumlar Misafir adı ile yayınlanır

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sonsayfa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.Facebook Sayfamız

gordum ve ona odaklandimBayan kendisini tatmin ederken ben kendimden gecmistim okadar heyecanli porno seyret dakikalar yasadimki hepsini sizlerle paylasmak porno istedimTabi ben bu goruntuyu izlerken sIkim hd porno cok sertlesmeye basladi tamamiyla oraya odaklanmistim tabi ben sex izle bayani izlerken onun zevkten cigliklari kulagima gelmeye basladi hatun cok mobil porno izle seksi ve sergiledigi guzel vucudu paha sex hikayeleri bicilemez bir durumdaydi bende onu izlerken mastirbasyon porno yapmaya basladim ve bayana isaret porno izle vermeye calistim cok basarili oldum mobil porno beni farketti ve hic toparlanmadan beni evine davet porno izle etti ve delice sikip burnuma bosaldi