Trabzonspor-Konyaspor maç sonucu - Sonsayfa Haberler Son Dakika

Trabzonspor-Konyaspor maç sonucu

Sezona iyi bir başlangıç yaptıktan sonra düşüşe geçen Trabzonspor, Avni Aker'de bir şok daha yaşadı, üst üste üçüncü mağlubiyetini aldı: 1-2.

Trabzonspor-Konyaspor maç sonucu
Son Güncelleme: 21:50 02 Ekim 2015, Cuma

Torku Konyaspor, deplasmanda Trabzonspor'u 2-1 mağlup etti.

90+3. dakika: Torku Konyaspor kontra atağında Ali Turan, sağ kanattan ceza alanına girdi ama savunma topu kornere gönderdi.

90+2. dakika: Ceza alanı sağ yan çizgisinde topla buluşan Yusuf'un penaltı noktası yakınlarına gönderdiği topu savunma karşıladı.

90+1. dakika: Maçın sonuna 5 dakika ilave edildi.

90. dakika: Torku Konyaspor'da Alban Meha'nın yerine Selim Ay oyunda.

89. dakika: Trabzonspor gole yine çok yaklaştı. Özer'in ceza alanına uzun ortasında Cardozo indirdi ama Mustafa'nın kafa vuruşu kalecide kaldı.

88. dakika: Bordo mavili ekipte Marin'in pasında ceza alanında topla buluşan Yusuf için ofsayt bayrağı kalktı.

87. dakika: Torku Konyaspor ani bir atak şansı yakaladı. Holmen, sol çaprazdan ceza alanına girip topu çevirdi ama Rangelov topu kontrol edemedi.

86. dakika: Hüseyin Avni Aker Stadı'nda artık son 5 dakika. Trabzonspor'un beraberlik çabaları devam ediyor.

84. dakika: Kullanılan serbest vuruşta Marin'in ceza alanına ortasında savunma topu uzaklaştırdı.

82. dakika: Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Marin, son çizgi yakınlarında Ali'den sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Ali Çamdalı sarı kart gördü.

80. dakika: Torku Konyaspor'da Abdou Razack Traore'nin yerine Ömer Şişmanoğlu oyunda. Trabzonspor'da ise Carl Medjani'nin yerine Özer Hurmacı oyunda.

78. dakika: Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Erkan'ın ceza alanına ortasında kaleci Serkan topun sahibi oldu.

76. dakika: Trabzonspor'da Erkan, orta alanda Ali Çamdalı'ya yaptığı faulün ardından sarı kart gördü.

74. dakika: Kullanılan serbest vuruşta Meha'nın doğrudan kaleye gönderdiği top kaleyi bulmadı.

72. dakika: Torku Konyaspor atağında Ranfelov, sağ kanatta ceza alanı yakınlarında Douglas'ın darbesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

71. dakika: Trabzonspor atağında sol kanattan ceza alanına giren Marin'in çevirdiği topu kaleci Serkan'da kaldı.

70. dakika: GOL! Abdou Razack Traore. Bir anda gelişen Torku Konyaspor atağında ceza alanına atılan ara pasında topu alan Traore, karşı karşıya pozisyonda kaleci Esteban'ı mağlup etti.

69. dakika: Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Yusuf'un ceza alanına ortasında savunma topu uzaklaştırdı.

67. dakika: Trabzonspor, gole yine çok yaklaştı. Sağ kanattan yapılan ortada N'Doye'nn yakın mesafeden kafa vuruşunda Serkan topu son anda kornere çeldi.

66. dakika: Bordo mavililer, oyunu rakip yarı alana yıkmış durumda. Torku Konyaspor savunması bunaldı...

65. dakika: Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Yusuf'un ceza alanına ortasında savunma topu zor da olsa uzaklaştırdı.

64. dakika: Okay'ın sol kanattaki Constant'a pasında Constant'ın ceza alanına ortasında hiçbir arkadaşı yoktu ve top kaleci Serkan'da kaldı.

62. dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Konyaspor savunması topu uzaklaştırdı.

60. dakika: Trabzonspor atağında Marin, Traore'den sıyrılıp ceza alanına hareketlenmek isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

59. dakika: Torku Konyaspor atağında Rangelov'un uzak mesafeden kaleye şutunda top yandan dışarıya gitti.

58. dakika: GOL! Carl Medjani. Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Constant'ın ceza alanına ortasında Medjani uçarak kafa vuruşunu yaptı ve topu ağlara gönderdi.

56. dakika: Mustafa'nın pasında sağ kanatta topla buluşan Yusuf, topu içeri çevirdi ama savunma topu uzaklaştırdı.

55. dakika: Trabzonspor atağında sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada Erkan, topu rakibinden kurtarmak isterken yerde kaldı ama oyun devam etti.

53. dakika: Bordo mavililer, bu dakikalarda beraberlik için baskı yapmaya başladı.

52. dakika: Trabzonspor atağında Marin'in ceza alanına ortasında Medjani'nin kafa vuruşundan sonuç çıkmadı.

51. dakika: Bordo mavililer, gole çok yaklaştı. Marin, sol çaprazdan çalımlarla ceza alanına girip pasını Yusuf'a gönderdi ama Yusuf, rakibini geçemedi.

50. dakika: GOL! Alban Meha (p). Kullanılan penaltı vuruşunda Meha, topu kalenin tam ortasına sert bir şutla gönderdi ve top Esteban'ı geçip ağlarla buluştu.

49. dakika: Mustafa Yumlu, sarı kart gördü. Trabzonsporlu oyuncular pozisyonun dışarıda olduğu yönünde itirazları oldu ama karar değişmedi.

48. dakika: PENALTI! Torku Konyaspor penaltı kullanacak. Hızlı gelişen Konyaspor atağında Rangelov, ceza alanı ön bölümünden hafif sol çaprazdan ceza alanına girer girmez yerde kaldı ve karar penaltı.

47. dakika: DİREK! Trabzonspor, ceza alanının hemen dışından ceza yayının sağ tarafından serbest vuruş kullandı. Yusuf'un doğrudan kaleye gönderdiği top üst direkten geri döndü. Ardından Okay şut çekmek istedi ama savunma topu karşıladı.

46. dakika: Mücadelenin ikinci yarısı Trabzonsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.

Trabzonspor - Torku Konyaspor mücadelesinin ilk yarısı 0-0 sona erdi.

45. dakika: İlk yarının sonuna 2 dakika ilave edildi.

44. dakika: Kullanılan serbest vuruşta Marin'in ceza alanına ortasında N'Doye'nin kafa vuruşunda top savunmaya takıldı.

43. dakika: Trabzonspor'da N'Doye, rakip yarı alanın ortalarında topu rakibinden kaptı ama ardından Ali Turan'ın darbesiyle yerde kalınca hakem faulü verdi. Ali Turan, sarı kart gördü.

42. dakika: Bordo mavililerin baskılı olduğu bölümler... Bu kez sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Marin'in ceza alanına ortasında kaleci Serkan topun sahibi oldu.

40. dakika: Yine sol kanattan Marin'in kullandığı köşe vuruşu sonrasında ceza alanı içinde yaşanan karambolde topu savunma uzaklaştırmayı başardı.

39. dakika: Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda Marin'in ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı. Atağın devamında top yine kornere gitti.

37. dakika: Sol kanattan gelişen Trabzonspor atağında Constant'ın son çizgi yakınlarından ceza alanına ortasında savunma topu kornere gönderdi.

36. dakika: Kaleyi karşıdan gören noktadan kullanılan serbest vuruşta Meha'nın kaleye göndermek istediği top üstten dışarıya gitti.

35. dakika: Konyaspor yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Medjani, Ali Turan'a faul yaptı.

34. dakika: Bu kez sağ kanattan gelişen Trabzonspor atağında Yusuf, çalımlarla ceza alanına girip kaleye şutunu çekti ama top savunmadan sekti.

33. dakika: Hızlı gelişen Trabzonspor atağında Erkan'ın pasında sol kanatta topla buluşan Marin, rakibini harika geçip son çizgiden ortasını yaptı ama savunma topu karşıladı.

31. dakika: Konyaspor'da Traore, hızla ceza alanına girmek istedi ama son anda Mustafa'nın müdahale ettiği top kaleci Esteban'da kaldı.

30. dakika: Bordo mavililer, sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Marin'in ceza alanına ortasında N'Doye'nin kafa vuruşunda top yandan dışarıya gitti.

28. dakika: Konuk ekip sağ kanattan köşe vuruşu kullandı. Ali Çamdalı'nın ceza alanına ortasında savunma topu uzaklaştırdı.

26. dakika: Trabzonspor, yakaladığı en net fırsattan yararlanamadı. Sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada iki Konyasporlu oyuncudan seken top kaleciyi de geçti ve Medjani'nin önünde kaldı. Medjani'nin vuruşunda N'Doye topu sağ köşeye göndermek istedi ama top o kadar yavaş gitti ki savunma çizgi üstünde uzaklaştırdı.

25. dakika: Trabzonspor kalecisi Esteban, orta alana uzun bir top gönderdi. Kafa topu mücadelesinde N'Doye, Ali Turan'a faul yaptı.

23. dakika: Holmen, orta alanda topu Erkan'dan kaptığı gibi ceza alanı ön bölümüne kadar gitti ama pas vermek yerine çalımla ceza alanına girmek isterken topu kaybetti.

22. dakika: Orta alanda sağ kanatta topla buluşan Yusuf, Mehmet'i geçmek isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

20. dakika: Kullanılan serbest vuruşta Meha'nın doğrudan kaleye gönderdiği top sol üst direğin hemen yanından dışarıya gitti.

18. dakika: Torku Konyaspor atağında Traore, ceza alanı yakınlarında Okay'ın darbesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.

17. dakika: Trabzonspor yarı alanının ortalarında gerçekleşen ikili mücadelede Traore, Consant'a faul yaptı.

15. dakika: Torku Konyaspor atağında ceza alanı dışında topla buluşan Rangelov'un sol kanatta boş durumda olan Bajic'e pasında ofsayt bayrağı kalktı.

14. dakika: Orta alanda gerçekleşen kafa topu mücadelesinde Ali Çamdalı, Okay'a faul yaptı.

12. dakika: Bir başka Trabzonspor atağında Marin'in ceza alanına ortasında Marin'in ceza alanına yüksek gönderdiği topu Konyaspor savunması uzaklaştırdı.

11. dakika: Trabzonspor atağında N'Doye, rakip ceza alanı ön bölümüne Ali Turan'dan sıyrılmak isterken faul yaptı

10. dakika: Konuk ekipte Ali Turan sakatlık problemi yaşadı ama oyuna devam ediyor.

8. dakika: Trabzonspor, rakip yarı alanın ortalarından serbest vuruş kullandı. Medjani'nin ceza alanına ortasında savunma topu uzaklaştırdı.

6. dakika: Torku Konyaspor atağında sağ kanatta son çizgi yakınlarında topla buluşan Ömer Ali'nin ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.

5. dakika: Bordo mavililer sol kanattan üst üste 2 kez köşe vuruşu kullandı ama ceza alanına yapılan ortalarda savunma topları karşıladı.

4. dakika: Trabzonspor Erkan'ın pasıyla Constant ceza alanı içinde topla buluştu. Sol çaprazdan vuruşunu savunma kornere gönderdi.

3. dakika: Trabzonspor atağında Rangelov'un ara pasında Bajic, Esteban ile karşı karşıya kaldı ama ofsayt bayrağı kalktı.

2. dakika: Torku Konyaspor atağında Rangelov, ceza alanına girip son çizgiden kaleye zor pozisyonda vuruşunu yaptı ama sonuç çıkmadı.

1. dakika: Karşılaşmaya Torku Konyasporlu oyuncuların vuruşuyla başlandı.

M.Ö.İki takım oyuncuları mücadelenin hakemleri eşliğinde sahaya çıkıyor.

TRABZONSPOR - TORKU KONYASPOR

STAT: Avni Aker

HAKEM: Süleyman Abay

SAAT: 20:00

YAYIN: Lig Tv

 

İŞTE 11'LER

TRABZONSPOR: Esteban, Cavanda, Mustafa Yumlu, Douglas, Constant, Medjani, Okay Yokuşlu, Yusuf, Marin, Erkan, N'Doye

TEKNİK DİREKTÖR: Şota Arveladze

 

TORKU KONYASPOR: Serkan, Ömer Ali, Ali Turan, Vukovic, Mehmet Uslu, Holmen, Ali Çamdalı, Bajic, Traore, Meha, Rangelov

TEKNİK DİREKTÖR: Aykut Kocaman

 

Ligde evinde Galatasaray'a 1-0, deplasmanda Osmanlıspor'a 3-1 mağlup olarak son 2 haftayı yenilgiyle kapatan bordo-mavililer, Torku Konyaspor'u yenerek hem moral bulmak hem de kötü gidişatını sonlandırmak istiyor.

 

Son 2 maçını kaybeden Trabzonspor, hem haftayı hem de kendisi adına beyaz bir sayfayı açıyor. Teknik direktör Şota'nın sürprizleri merakla beklenirken, Fırtına, 3 puan dışındaki hiçbir sonucu düşünmüyor.

 

Spor Toto Süper Lig'in 7. hafta açılış maçında Trabzonspor sahasında Konyaspor'u konuk ediyor.

Haberi Paylaşın:

sizde yorum yapın SESİNİZİ DUYURUN


Üye girişi yapılmadan gönderilen yorumlar Misafir adı ile yayınlanır

ÖNEMLİ NOT : Bu sayfalarda yayınlanan yorumlar okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan sonsayfa.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.
escort izmir izmir escort izmir escort bayan porno porno izle antalya escort bursa escort porno buca escort izmir escort bayan bursa escort


Facebook Sayfamız

gordum ve ona odaklandimBayan kendisini tatmin ederken ben kendimden gecmistim okadar heyecanli porno seyret dakikalar yasadimki hepsini sizlerle paylasmak porno istedimTabi ben bu goruntuyu izlerken sIkim hd porno cok sertlesmeye basladi tamamiyla oraya odaklanmistim tabi ben sex izle bayani izlerken onun zevkten cigliklari kulagima gelmeye basladi hatun cok mobil porno izle seksi ve sergiledigi guzel vucudu paha sex hikayeleri bicilemez bir durumdaydi bende onu izlerken mastirbasyon porno yapmaya basladim ve bayana isaret porno izle vermeye calistim cok basarili oldum mobil porno beni farketti ve hic toparlanmadan beni evine davet porno izle etti ve delice sikip burnuma bosaldi