Fenerbahçe'de Caner Erkin kadro dışı bırakıldı

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında birçok hazırlık maçı oynatan Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira takıma neşter vurmaya devam ediyor. Son gelen haber sarı lacivertli camiada şok etkisi yarattı.

Takımını 3-4-3 sistemiyle oynatmayı planlayan Vitor Pereira, Caner Erkin ve Sinan Gümüş'ü takımda istemediğini yönetime iletti ve iki oyuncu kadro dışı bırakıldı.

Fenerbahçe'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Yeni sezon planlaması devam eden Profesyonel Futbol A Takımımızda, Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın kararı doğrultusunda; oyuncularımız Caner Erkin ve Sinan Gümüş’ün çalışmalarını takımımızdan ayrı olarak sürdürmelerine karar verilmiştir." ifadelerine yer verildi.

DAHA ÖNCE KAVGA ETMİŞLERDİ

Pereira'nın bir önceki Fenerbahçe döneminde Caner Erkin ile aralarında büyük bir tartışma çıkmıştı. Galatasaray maçı öncesi kendisi yerine ilk 11'de Hasan Ali Kaldırım'a şans vermesi üzerine Caner Erkin, Portekizli hocaya "Senin kuracağın kadroyu s...." sözleriyle tepki göstermiş ve sezon bitiminin ardından milli oyuncuyla yollar ayrılmıştı.