Becali'den Galatasaray'ı sevindirecek karar

Transferde hedeflediği bölgelere bir bir transfer yapan Galatasaray'da artık son rütuşlar yapılıyor. Fatih Terim'in oyun kurucu bir sağ açık, Gedson Fernandes ve Halil Dervişoğlu'nu istediği yönündeki raporu üzerine harekete geçen Burak Elmas yönetimi listedeki oyuncuları transfer etmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Bu doğrultuda birçok kulüple masaya oturan yönetime Romanya'dan sürpriz bir haber geldi. Dün akşam Rapid Bükreş ile karşılaşan Steaua Bükreş'te maça yedek başlayan Olimpiu Morutan sonradan girdiği karşılaşmada etkisiz bir futbol ortaya koymasının yanı sıra maç esnasında yaşanan kavgaya dahil olup takımını korumaması üzerine kulübün sahibi Gigi Becali adeta çıldırdı.

Romanya'nın ünlü gazetecilerinden Emanuel Roşu'ya konuşan Becali, "Fatih Terim'e oyuncuyu 3 milyon euroya alabileceklerini söyleyin. Dün toptan saklanıyordu, sahada aptalca şeyler yapıyordu" ifadelerini kullandı. Roşu, Becali'nin blöf yaptığı notunu eklerken oyuncunun fiyatında indirime gideceği yorumcular tarafından dile getirildi.