Ghezzal'ın babasından Galatasaray cevabı

Euro 2020 Avrupa Şampiyonası'nda Türkiye'nin hezimete uğramasının ardından Türk futbolseverlerin gözü kulağı tekrar Spor Toto Süper Lig'e çevrildi.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını hızla sürdüren büyükler birçok futbolcu için kıyasıya rekabet halinde. Bunlardan biri de Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon 8 gol 17 asistle şampiyonlukta büyük pay sahibi olan futbolcusu Rachid Ghezzal oldu.

Bonservisi Leicester City'de bulunan ve sözleşmesinin bitimine bir yıl kalan Ghezzal, büyük kulüplerin iştahını kabartmış durumda.

Son çıkan haberlere göre Galatasaray'ın Cezayirli yıldızı istediği ve kesenin ağzını açtığı iddia ediliyordu. Bu haberlerin üzerine Rachid Ghezzal'ın babası Mohamed Ghezzal bir açıklama yaptı.

Baba Ghezzal, oğlunun Beşiktaş'a mutlu olduğunu belirterek, "Ghezzal kariyerine yüzde 100 Beşiktaş'ta devam edecek. Kısa süre içinde transferin bitmesini bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

Oğluna Galatasaray'ın teklif yaptığını doğrulayan Mohamed Ghezzal, oyuncunun başka bir takıma gitmesinin çok zor olduğunu belirtti.