Hakan Sabancı'dan hamile mi?

Yaptığı açıklamalarla son dönemlerde sürekli magazin gündemini meşgul eden Aygün Aydın yeni bir bombayla daha geldi. 

Geçtiğimiz günlerde Hakan Sabancı'nın kendisinin peşinde koştuğunu ama daha sonra ilgisinin başka kadınlara kaydığını, ne yaptıysa elinde tutamadığını açıklayan Aygün Aydın bununla da yetinmeyip her kadın Hakan Sabancı'yı ister diyerek büyük tepki çekmişti. Twitter ve İnstagram'da yoğun eleştiri ve dalga konusu olan Aygün fotoğraflarını gizleyip hesabını yorumlara kapatmıştı.

HAKAN SABANCI SAYESİNDE 628 BİN TL KAZANDIM

Hakan Sabancı'yla gündeme gelmesinin ardından kendisine gelen işbirliği teklifleriyle 600 bin dolardan fazla para kazandığını ve bunun bir kısmıyla yardımda bulunduğunu iddia eden Aygün bununla da sınırlı kalmayıp kendisini şikayet eden Hakan Sabancı'ya sosyal medya üzerinden hakaretler yağdırmıştı.

3 AYLIK ULTRASON GÖRÜNTÜSÜ PAYLAŞTI

Dün ise yaptığı İnstagram paylaşımıyla 3 aylık ultrason görüntüsünü paylaşıp "3 aylıkmış, sanırım şok geçiriyorum" açıklamalarında bulundu. Gündemde kalmak için başka birinin ultrason görüntülerini kullandığı düşünülen Aygün'ün ultrason görüntülerinin kendisine ait olmadığını söyleyen bir paylaşım yapacağı gelen idiialar arasında.

Hakan Sabancı ile ilişkisiyle gündeme gelen Aygün Aydın hamile mi?