Çukur'da Amca deşifre oluyor

Çukur dizisinin 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Emmi'nin ölümü mahallede dengeleri alt üst ediyor.

Yamaç'ın kendisini tehlikeye düşürdüğünü zanneden Vartolu Saadettin, yine Yamaç Koçovalı ile karşı karşıya gelecek. Vartolu'nun Amca tarafından manipüle edildiğini gören Yamaç, Efsun ile beraber amcanın gerçek yüzünü ona gösterip Vartolu'yu Salih yapmaya çalışacak. Ancak Amca da boş durmayacak, Çukur'da savaşın fitilini ateşleyecek. Bu hafta aksiyon dolu sahneler izlenecek ve Yamaç'ın son hamlesi mahallede büyük bir değişime sebep olacak.

Fragmanda Kulkan Erdenet'in kendisine bıraktığı videoyu Yamaç'ın kahvenin karşısına kurduğu projeksiyonla izleyen Vartolu adeta çılgına dönecek. Arabasına koşarak binen Vartolu'nun Yamaç'a "Karaca" demesi Karaca'yı Amca'nın öldürdüğünü anladığı anlamına geliyor.

Ayrıca Emmi'nin öldürüldüğü yerde yakılan mektubun küllerini bulan Yamaç, Aliço'ya bunu sorunca mektubun bir kopyasının daha olduğu ortaya çıkıyor. Amca ile İdris Koçovalı arasında yaşananların henüz tam olarak aydınlığa kavuşmadığı düşünülürse dizinin finalinde bizleri bir sürprizin beklediği aşikar.