Terim biletini aldı Galatasaray'ı bıraktı

Galatasaray'da 2 gol averajıyla kaybedilen şampiyonluk sonrası Fatih Terim'in ne yapacağı merak konusuydu. Terim cephesinden bugün ilk adım geldi. Tecrübeli hoca sarı kırmızı ekibe "etik" gereği veda edip Bodrum'a gitti.

Yeni Malatyaspor maçı sonrası sözleşmesinin sona erdiğini ve görev süresinin bittiğini söyleyen Terim, daha önce hocayla 5 yıllık sözleşme imzaladıklarını söyleyen Mustafa Cengiz yönetimini üstü kapalı olarak yalanlamıştı. İstifa edip yeni yönetimin kararını bekleyeceğini söyleyen Terim beklenilen kararı verdi.

Tecrübeli hoca son maçının ardından Florya'ya veda edip, Haziran'da yapılacak genel kurul sürecine kadar Bodrum'a gitti. Özellikle devre arası gençleştirme operasyonu yapan ve bu oyunculardan umduğu performansı bulduğu için bırakmayı düşünmeyen Terim, yeni yönetimin kendi ile ilgili kararını beklemeye karar verdi.

MUSTAFA CENGİZ'E BODRUM MESAJI

Fatih Terim'in maçlar biter bitmez hemen Bodrum'a gitmesi de Başkan Mustafa Cengiz'e mesaj niteliği taşıyor. Milliyet gazetesinden Nevzat Dindar'ın geçmişte yaptığı haberde Cengiz, Terim için sürekli ABD'ye ya da Miami'ye gittiğini ve takımı hiç çalıştırmadığını söylemişti.