Taraftardan Ali Koç'a istifa çağrısı

Fenerbahçe'de son zamanlarda en çok konuşulan konu Ali Koç yönetiminin başarısızlığı. Göreve büyük beklentiler ve büyük bir vizyonla gelen Koç yönetimi sarı lacivertli ekibe tarihinin görebileceği en başarısız dönemlerden birini yaşatıyor.

Dün oynanan Kayserispor maçı sonrası şampiyonluğu kaybeden Fenerbahçe'de taraftar artık okları teknik direktörlere değil Ali Koç'a çevirmiş durumda. 3 yıllık başkanlığı boyunca 51 transfer yapıp 6 teknik direktör değiştiren Koç yönetiminin büyük başarısızlığına artık taraftarın sabrı tükendi.

Son 3 sezonda Galatasaray, Başakşehir ve Beşiktaş şampiyonlukları gören sarı lacivertli taraftarlar harcanan milyonlarca euroya, yapılan büyük transferlere rağmen takımın 3 yıl içinde en büyük başarısının üçüncülük olmasına çok tepkili.

#ALİKOÇİSTİFA HASHTAG'İ

Fenerbahçeli bir kısım taraftar grubu yaşanan bu başarısızlıklar sonrası kongrede tek başına aday olmaya hazırlanan Ali Koç'un istifa etmesini ve başkanlığı bırakmasını istiyor. Twitter'da etiket açan taraftarlar "#AliKoçİstifa" hashtagiyle Koç'u istifaya davet etti.