İnstagram o özelliğini kolaylaştırıyor

Dünya üzerinde çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan İnstagram var olan bir özelliğini kullanıcıları için daha kolay bir hale dönüştürmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde hikayelere ve reelslere alt yazı özelliği getirmeye başladığını duyuran şirket şimdi de kullanıcıları için "takip et"butonunun daha cazip ve kolay bir hale gelmesi için çalışmalarda bulunduğunu açıkladı.

BİRDEN FAZLA HESAP KULLANANIN İŞİ KOLAYLAŞACAK

İnstagram'da birden fazla hesap kullanan kişiler birilerini takip etmek istediği zaman bunu hesap değişimi yaparak gerçekleştirebiliyor sadece ama İnstagram gündemine aldığı yeni güncellemeyle birlikte birden fazla hesabı olan kullanıcıları rahatlatacak bir düzenlemeyle geliyor. Önümüzdeki günlerde kullanıma sunulacak özellik sayesinde kullanıcılar hesap değiştirmeden seçmeli olarak kişileri takip edebilecek.

Yeni gelecek özellikle pek çok işletme hesabı ve kişisel hesaba sahip kişilerin zamandan tasarruf etmesi hedefleniyor. Şu an test aşamasında olan özellik önümüzdeki günlerde kullanıcıların kullanımına hazır hale getirilecek.